Азербайджан оголосив про початок антитерористичних заходів у Нагірному Карабаху

19 вересня 2023 р. 13:13

19 вересня 2023 р. 13:13


Азербайджан розпочав "антитерористичні заходи" в Нагірному Карабаху для відновлення конституційного ладу. Формальним приводом став підрив вантажівки і загибель військових, у чому звинуватили Вірменію.

Про це заявило Міноборони Азербайджану. Наразі у Степанакерті звучить повітряна тривога та чутно вибухи.

"Із застосуванням високоточної зброї знищуються прифронтові та глибинні позиції та довготривалі вогневі точки, а також бойові машини та військові об'єкти ЗС Вірменії", — йдеться у заяві.

У Карабахському регіоні відключено мобільний зв'язок. Раніше Азербайджан закрив повітряний простір країни для Вірменії.

Зазначимо, що напруженість між двома країнами останнім часом знову зростала через Нагірний Карабах, за який вони ведуть спір з 1991 року. Гірський регіон є міжнародно визнаною частиною Азербайджану, але населений переважно етнічними вірменами. Туди в 2020 році були введені "російські миротворці". У липні Азербайджан встановив новий контрольно-пропускний пункт на шляху до Карабаху, в Лачинському коридорі, що Вірменія назвала грубим порушенням угоди про припинення вогню від 2020 року.

Нагадаємо, 11 квітня Вірменія та Азербайджан відкрили вогонь на кордоні . Унаслідок стрілянини були загиблі та поранені військовослужбовці.

Підписуйтеся на нас в , щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Азербайджан оголосив про початок антитерористичних заходів у Нагірному Карабаху

Джерело: trueua.info (Спорт)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua