Кіченок і Ніномія програли третьому сіяному дуету на турнірі WTA 250

24 червня 2026 р. 11:25

24 червня 2026 р. 11:25


Надія Кіченок разом з японкою Макото Ніномією поступилися третій сіяній парі  Софія Кенін (США)/Олена Остапенко (Латвія) у першому колі змагань WTA 250 у  Істборні (Велика Британія) із призовим фондом $499,000.

Гра, яка тривала 1 годину 12 хвилин, завершилася з рахунком 4:6, 3:6, передає Укрінформ.

Зазначимо, що Кенін є чемпіонкою Australian Open-2020 в одиночному розряді, Остапенко в одиночці вигравала Ролан Гаррос-2017, а в парі з Людмилою Кіченок перемагала на US Open-2024.

Надія і Макото зіграли восьмий спільний нинішнього року і уп’яте поступилися у стартовому матчі.

Наступного тижня українсько-японська пара зіграє на Вімблдоні-2026.

На фото: Надія Кіченок/ФТУ.

Кіченок і Ніномія програли третьому сіяному дуету на турнірі WTA 250

Джерело: ukrinform.ua (Спорт)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua