Україна виграла сім медалей чемпіонату Балканської асоціації легкої атлетики

24 червня 2026 р. 12:54

24 червня 2026 р. 12:54


У грецькому місті Волос (Греція) відбувся чемпіонат Балканської асоціації легкої атлетики, до складу якої входить і Україна.

Турнір зібрав понад 300 представників з 22-х країн. Нашу державу представляли 24 спортсмени, передає Укрінформ.

Українські легкоатлети здобули на чемпіонаті 7 медалей (3 золоті, 1 срібну та 3 бронзові).

Нагороди української збірної у Греції :

«золото» - Ірина Климець - метання молота (результат 68,50 м),

Дмитро Багінський - біг на 110 м з бар’єрами (13,62 секунди, особистий рекорд);

Тетяна Білик - багатоборство (6061 очко, особистий рекорд). Атлетка вперше за останні роки подолала межу 6000+ та оновила 5 особистих рекордів в окремих видах:

«срібло» - Аліна Кишкіна - біг на 400 м з бар’єрами (56,96);

«бронза» - Олександр Погорілко - біг на 400 м (45,76, найкращий результат сезону);

Валентин Лобода - стрибки з жердиною (5,45 м);

Естафетна команда 4х400 м (Володимир Вовченко, Олександр Погорілко, Антон Сміян, Микита Барабанов). Час - 3.05,57.

Фото: Ulf Schiller/athletix.ch.

Україна виграла сім медалей чемпіонату Балканської асоціації легкої атлетики

Джерело: ukrinform.ua (Спорт)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua