вологість:
тиск:
вітер:
Україна виграла сім медалей чемпіонату Балканської асоціації легкої атлетики
Турнір зібрав понад 300 представників з 22-х країн. Нашу державу представляли 24 спортсмени, передає Укрінформ.
Українські легкоатлети здобули на чемпіонаті 7 медалей (3 золоті, 1 срібну та 3 бронзові).
Нагороди української збірної у Греції :
«золото» - Ірина Климець - метання молота (результат 68,50 м),
Дмитро Багінський - біг на 110 м з бар’єрами (13,62 секунди, особистий рекорд);
Тетяна Білик - багатоборство (6061 очко, особистий рекорд). Атлетка вперше за останні роки подолала межу 6000+ та оновила 5 особистих рекордів в окремих видах:
«срібло» - Аліна Кишкіна - біг на 400 м з бар’єрами (56,96);
«бронза» - Олександр Погорілко - біг на 400 м (45,76, найкращий результат сезону);
Валентин Лобода - стрибки з жердиною (5,45 м);
Естафетна команда 4х400 м (Володимир Вовченко, Олександр Погорілко, Антон Сміян, Микита Барабанов). Час - 3.05,57.
Фото: Ulf Schiller/athletix.ch.
Новини рубріки
Футболіст «Динамо» Кабаєв: «Роблю все, щоб повернутися до тренувань
24 червня 2026 р. 13:52
Український тренер Гладир - чемпіон Франції з БК «Монако»
24 червня 2026 р. 12:22
МОК розгляне зміни до Олімпійської хартії для політичної нейтральності спорту
24 червня 2026 р. 12:22