Понад 500 спортсменів взяли участь у чемпіонаті з бойових мистецтв у Києві

24 червня 2026 р. 18:41

24 червня 2026 р. 18:41


У спортивному комплексі Національного університету фізичного виховання і спорту 18-21 червня відбувся чемпіонат України з “Комбат самозахисту ІСО” та чемпіонат ГО «ФСТ «Спартак».

Про це повідомила Всеукраїнська асоціація бойових мистецтв «Комбат самозахист ІСО» , передає Укрінформ.

Президент асоціації «Комбат самозахист ІСО», Заслужений тренер та Заслужений працівник фізичної культури і спорту Олександр Сліпченко наголосив, що чемпіонат став не лише спортивною подією, а й важливим елементом патріотичного та фізичного виховання молоді.

«Сьогодні спорт виконує надзвичайно важливу місію. Ми виховуємо сильне покоління українців, яке здатне досягати високих результатів, захищати свою державу та гідно представляти Україну на міжнародній арені. Чемпіонат продемонстрував високий рівень підготовки спортсменів і професіоналізм тренерського складу», – сказав Сліпченко.

Зазначається, що у змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з 21 регіону України.

Загалом було проведено понад 800 поєдинків, у яких спортсмени продемонстрували високий рівень підготовки, силу характеру та справжній бійцівський дух.

За підсумками командного заліку перше місце посіла команда Київської області, друге місце вибороли спортсмени міста Києва, а третє місце здобула команда Закарпатської області.

За словами організаторів, система змагань «Комбат самозахист ІСО» продовжує активно розвиватися в Україні та об’єднує представників багатьох регіонів держави. Асоціація має широку мережу осередків по всій країні та регулярно проводить всеукраїнські й міжнародні турніри.

Своєю чергою почесний президент Всеукраїнської асоціації бойових мистецтв «Комбат самозахист ІСО», генерал-майор запасу Микола Зенцев підкреслив значення таких змагань для розвитку молоді та зміцнення авторитету України у світі.

Понад 500 спортсменів взяли участь у чемпіонаті з бойових мистецтв у Києві

«Українські спортсмени вкотре демонструють силу характеру, дисципліну та волю до перемоги. Подібні чемпіонати створюють умови для формування майбутніх чемпіонів і лідерів, які прославлятимуть нашу державу як в Україні, так і далеко за її межами», – зазначив Зенцев.

Як повідомляв Укрінформ, українські кадети виступлять на ЧЄ-2026 із дзюдо в Іспанії.

Фото: combat-ico.com.ua

Понад 500 спортсменів взяли участь у чемпіонаті з бойових мистецтв у Києві

Джерело: ukrinform.ua (Спорт)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua