Сьоме золото поспіль: українська легкоатлетка Магучіх виграла престижний турнір у Хорватії

25 червня 2026 р. 01:18

25 червня 2026 р. 01:18


Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх, яка у травні стала переможницею етапу Діамантової ліги в Марокко , здобула друге поспіль золото Континентального туру.

Змагання золотого (найпрестижнішого — прим.) рівня турніру відбувалися в хорватському Загребі.

Магучіх подолала висоту 1,90 метра, а потім єдиною з першої спроби взяла 1,95 м. Лише з третьої спроби українка подолала висоту 1,97 м, однак цього вистачило для підсумкової перемоги.

Конкурентки Ярослави — Елеанор Паттерсон з Австралії та сербка Ангеліна Топіч — завершили турнір слідом за чемпіонкою, зупинившись на планці 1,95 м.

Вже в статусі чемпіонки Магучіх призначила висоту 2,01 м, однак подолати її не змогла. Ще одна українка Ірина Геращенко з результатом 1,85 м посіла дев’яте місце.

Повне відео змагань

Магучіх здобула свою третю поспіль літню перемогу, а з урахуванням зимових стартів на її рахунку — серія з семи перемог на турнірах цього року.

Континентальний тур з легкої атлетики (World Athletics Continental Tour) — це світова серія одноденних змагань, яка є другим за значимістю рівнем після Діамантової ліги.

24-річна Ярослава Магучіх є олімпійською чемпіонкою Парижа та однією з головних світових зірок у секторі стрибків у висоту. Українка залишається світовою рекордсменкою, подолавши висоту 2,10 м у 2024 році.

Раніше повідомлялося, що українські легкоатлетки завоювали золото та срібло Діамантової ліги .

Сьоме золото поспіль: українська легкоатлетка Магучіх виграла престижний турнір у Хорватії

Джерело: zn.ua (Спорт)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua