Еліна Світоліна знялася з турніру WTA 500 в Бад-Гомбурзі

25 червня 2026 р. 09:46

25 червня 2026 р. 09:46


Перша "ракетка" України Еліна Світоліна не зможе продовжити свій виступ на трав'яному турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA 500) у німецькому місті Бад-Гомбург із призовим фондом понад $1,2 млн.

Як інформує BTU , Світоліна відмовилася від подальшої участі у Бад-Гомбурзі через травму правого стегна, передає Укрінформ.

Зазначимо, що у матчі другого кола українка після першого сету викликала на корт фізіо саме через проблеми зі стегном.

У четвер Світоліна мала зіграти чвертьфінал проти Ван Сіньюй з Китаю.

Як повідомлялося, наступного тижня Еліна розпочне виступ на Вімблдонському турнірі.

Фото: EPA/UPG.

Еліна Світоліна знялася з турніру WTA 500 в Бад-Гомбурзі

Джерело: ukrinform.ua (Спорт)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua