Дар'я Єсипчук виграла вже третій одиночний титул ITF у сезоні

25 червня 2026 р. 10:45

25 червня 2026 р. 10:45


Українка Дар’я Єсипчук стала чемпіонкою турніру Міжнародної тенісної федерації (ITF) W15 у Бухаресті (Румунія).

У фінальному матчі Дар'я (№588 WTA)  обіграла представницю Румунії Лавінію Танасіє (893) - 3:6, 6:4, 6:4, передає Укрінформ.

Поєдинок тривав понад три години.

Шлях Єсипчук до титулу :

перший  раунд. Суперниця - Кензі Ана Раббат (Румунія) - 6:0, 6:0

другий раунд - Астрід Бруне Ольсен (Норвегія) - 7:6 (7:3), 6:3

чвертьфінал - Алесія Бреаз (Румунія) - 6:0, 6:0

півфінал - Діана-Іоана Сіміонеску (Румунія) - 6:4, 6:1

фінал - Лавінія Танасіє (Румунія) - 3:6, 6:4, 6:4.

Для 20-річної українки це четвертий одиночний титул ITF у кар’єрі та вже третій нинішнього сезону. У квітні Дар’я виграла хардовий турнірі у місті Монастір (Туніс), а на початку червня стала чемпіонкою грунтових змагань W15 у Фокшанах (Румунія).

Фото: БТУ.

Дар'я Єсипчук виграла вже третій одиночний титул ITF у сезоні

Джерело: ukrinform.ua (Спорт)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua