вологість:
тиск:
вітер:
У Румунії виступили проти використання російських символів на турнірі з гімнастики
Мер румунського міста Клуж-Напока Еміль Бок виступив проти використання російського прапора та гімну на майбутньому Кубку Виклику з художньої гімнастики.
"Коли я затверджував організацію таких змагань у Клуж-Напоці в багатофункціональному залі BT Arena, знав, що російські спортсмени не зможуть використовувати гімн і прапор як символи на офіційних змаганнях з художньої гімнастики.
Хотів би, щоб було зрозуміло та однозначно — у багатофункціональному залі BT Arena в Клуж-Напоці російський гімн не виконуватиметься, російський прапор не використовуватиметься для представлення спортсменів з цієї країни", — цитує Бока агентство Mediafax.
Нагадаємо, у World Gymnastics вирішили зняти нейтральний статус з обох країн після публікації нових рекомендацій Міжнародного олімпійського комітету (МОК), який закликав скасувати всі санкції щодо Білорусі.
Кубок Виклику з художньої гімнастики в румунському місті Клуж-Напока відбудеться з 26 по 28 червня.
Раніше повідомлялося, що українські гімнастки влаштували бойкот під час виконання гімнів РФ та Білорусі на чемпіонаті Європи.
Джерело: zn.ua (Спорт)
Новини рубріки
Тренерка Магучіх окреслила «великий потенціал» стрибунки
25 червня 2026 р. 12:40
МОК порушив 130-річну традицію: кожен учасник Олімпійських ігор отримає серйозну суму
25 червня 2026 р. 12:07
Футболісти «Динамо» обіграли словацьку «Жиліну» у контрольному матчі
25 червня 2026 р. 11:14