У Румунії виступили проти використання російських символів на турнірі з гімнастики

25 червня 2026 р. 12:25

25 червня 2026 р. 12:25


Мер румунського міста Клуж-Напока Еміль Бок виступив проти використання російського прапора та гімну на майбутньому Кубку Виклику з художньої гімнастики.

"Коли я затверджував організацію таких змагань у Клуж-Напоці в багатофункціональному залі BT Arena, знав, що російські спортсмени не зможуть використовувати гімн і прапор як символи на офіційних змаганнях з художньої гімнастики.

Хотів би, щоб було зрозуміло та однозначно — у багатофункціональному залі BT Arena в Клуж-Напоці російський гімн не виконуватиметься, російський прапор не використовуватиметься для представлення спортсменів з цієї країни", — цитує Бока агентство Mediafax.

Нагадаємо, у World Gymnastics вирішили зняти нейтральний статус з обох країн після публікації нових рекомендацій Міжнародного олімпійського комітету (МОК), який закликав скасувати всі санкції щодо Білорусі.

Кубок Виклику з художньої гімнастики в румунському місті Клуж-Напока відбудеться з 26 по 28 червня.

Раніше повідомлялося, що українські гімнастки влаштували бойкот під час виконання гімнів РФ та Білорусі на чемпіонаті Європи.

У Румунії виступили проти використання російських символів на турнірі з гімнастики

Джерело: zn.ua (Спорт)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua