Український голкіпер Бущан залишив саудівський футбольний клуб Аль-Шабаб

25 червня 2026 р. 15:34

25 червня 2026 р. 15:34


32-річний футбольний голкіпер Георгій Бущан залишив футбольний клуб «Аль-Шабабом» (Ер-Ріяд).

Про це повідомляє пресслужба команди із Саудівської Аравії, передає Укрінформ.

«Аль-Шабаб» оголосив про припинення співпраці з Бущаном за взаємною згодою сторін. Керівництво клубу та футболіст погодили розірвання контракту.

Бущан грав за саудівський клуб з лютого 2025 року, перейшовши з київського «Динамо». Український голкіпер провів за «Аль-Шабаб» 13 матчів і пропустив 28 м'ячів.

Минулий сезон Георгій провів у складі житомирського «Полісся». Воротар увійшов до складу команди на нинішній передсезонний збір в Австрії - став одним із п'яти воротарів.

Новий сезон житомирці після здобуття бронзових нагород чемпіонату УПЛ розпочнуть у кваліфікації Ліги конференцій УЄФА матчами проти данського «Копенгагена».

Фото: facebook.com/AlshababSaudiFC.

Український голкіпер Бущан залишив саудівський футбольний клуб Аль-Шабаб

Джерело: ukrinform.ua (Спорт)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua