вологість:
тиск:
вітер:
Український голкіпер Бущан залишив саудівський футбольний клуб Аль-Шабаб
Про це повідомляє пресслужба команди із Саудівської Аравії, передає Укрінформ.
«Аль-Шабаб» оголосив про припинення співпраці з Бущаном за взаємною згодою сторін. Керівництво клубу та футболіст погодили розірвання контракту.
Бущан грав за саудівський клуб з лютого 2025 року, перейшовши з київського «Динамо». Український голкіпер провів за «Аль-Шабаб» 13 матчів і пропустив 28 м'ячів.
Минулий сезон Георгій провів у складі житомирського «Полісся». Воротар увійшов до складу команди на нинішній передсезонний збір в Австрії - став одним із п'яти воротарів.
Новий сезон житомирці після здобуття бронзових нагород чемпіонату УПЛ розпочнуть у кваліфікації Ліги конференцій УЄФА матчами проти данського «Копенгагена».
Фото: facebook.com/AlshababSaudiFC.
Новини рубріки
Волейбол: Плотницький пояснив перемогу України над Бразилією у Лізі націй
25 червня 2026 р. 13:09
МОК схвалив поправки в Олімпійській хартії щодо нейтралітету у спорті
25 червня 2026 р. 12:40
Тренерка Магучіх окреслила «великий потенціал» стрибунки
25 червня 2026 р. 12:40