Збірна України з волейболу розгромила чемпіонів світу італійців у Лізі націй-2026

25 червня 2026 р. 19:29

25 червня 2026 р. 19:29


Чоловіча збірна України з волейболу здобула четверту перемогу у Лізі націй-2026.

Другий ігровий тиждень Ліги націй у Любляні (Словенія) «синьо-жовті» продовжили успіхом у протистоянні з чемпіоном світу командою Італії - 3:0 (25:23, 25:19, 25:16), передає Укрінформ.

Найрезультативнішим грацем матчу став догравальник Олег Плотницький, який записав до свого активу 15 очок (12 очок в атаці та 3 ейси)

Після шести турів збірна України набрала 13 очок і піднялася на 2-е місце серед 18-ти команд. Лідирує Японія (14 очок).

На цьому етапі українці також зустрінуться з Канадою та Болгарією.

Завершальнийі ігровий тиждень пройде з 15 по 19 липня у Сербії. Там збірній України протистоятимуть команди Ірану, Сербії, Туреччини та Німеччини.

Нагадаємо, у перший ігровий тиждень Ліги націй-2026 у китайському Ліньї «синьо-жовті» програли Японії (0:3), перемогли Китай (3:1) і Кубу (3:0) та на тай-брейку поступилися Польщі (2:3).

Як повідомлялося, виступ у словенській столиці українці напередодні розпочали з перемоги над Бразилією (3:1).

Фото: en.volleyballworld.com.

Збірна України з волейболу розгромила чемпіонів світу італійців у Лізі націй-2026

Джерело: ukrinform.ua (Спорт)