У команді Усика розповіли про плани боксера після відмови від титулів

27 червня 2026 р. 13:05

27 червня 2026 р. 13:05


Директор команди українського ексчемпіона світу Олександра Усика Сергій Лапін прокоментував рішення боксера відмовитися від своїх титулів .

У коментарі ESPN Лапін зазначив, що "останній танець" із заяви Усика може означати виступ у США:

"Як спортивний директор Усика, можу сказати, що це рішення було ухвалено з огляду на майбутнє надважкої ваги. Олександр відмовився від титулів боксерських організацій, щоб дати Ентоні Джошуа можливість поборотися за них і об’єднати їх.

Метою Олександра завжди було завершити свою легендарну кар’єру останніми боями у Сполучених Штатах, де він хоче залишити останню главу своєї боксерської спадщини".

Лапін додав, що Усик вирішив зберегти свій титул The Ring, який вважається символом об’єднаного чемпіонства. 39-річний чемпіон також володів поясами WBC, WBA та IBF, а також другорядним IBO.

Свій останній бій український боксер провів проти кікбоксера Ріко Верховена в травні й здобув важку перемогу технічним нокаутом у 11-му раунді. Поєдинок відбувся біля пірамід у єгипетській Гізі.

Українець здобув свою 25-ту перемогу, з яких 16 — нокаутом. При цьому Олександр досі не зазнавав поразок на професійному ринзі. За всю свою кар'єру Усик єдиний в історії тричі ставав абсолютним чемпіоном світу — один раз у першій важкій вазі та двічі — у надважкій вазі.

Раніше Усик опублікував нове фото з Трампом і висловився щодо зустрічі з президентом США .

У команді Усика розповіли про плани боксера після відмови від титулів

Джерело: zn.ua (Спорт)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua