"Довів у ринзі все, що хотів": Усик пояснив, як хоче завершити кар’єру після відмови від титулів

27 червня 2026 р. 23:46

27 червня 2026 р. 23:46


Колишній чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик прокоментував своє рішення відмовитися від усіх титулів .

Слова боксера наводить 24 Канал .

"Я поки що не завершую кар'єру. Попереду як мінімум ще один великий бій. З ким саме, зараз говорити зарано. Ми розглядаємо різні варіанти. Для мене важливо, щоб це був великий виклик, велика подія і гідні умови, які відповідають тому шляху, який ми пройшли. Коли рішення буде прийняте, я обов'язково про нього скажу.

Я вже довів у ринзі все, що хотів довести. Кожен чемпіонський пояс був для мене великою честю. Сьогодні мене цікавлять лише великі бої, великі події та гідні виклики. Саме тому я свідомо звільнив пояси, щоб надважкий дивізіон жив і розвивався, а інші боксери отримали свій шанс.

Я щиро вдячний усім, хто був поруч зі мною на цьому шляху. Для мене завжди було важливо не лише перемагати, а й гідно представляти Україну у світі", — сказав Усик.

Свій останній бій український боксер провів проти кікбоксера Ріко Верховена в травні й здобув важку перемогу технічним нокаутом у 11-му раунді. Поєдинок відбувся біля пірамід у єгипетській Гізі.

Усик здобув свою 25-ту перемогу, з яких 16 — нокаутом. При цьому Олександр досі не зазнавав поразок на професійному рингу. За всю свою кар'єру він єдиний в історії тричі ставав абсолютним чемпіоном світу — один раз у першій важкій вазі та двічі — у суперважкій вазі.

Раніше повідомлялося про зустріч Усика з президентом США Дональдом Трампом у Білому домі.

"Довів у ринзі все, що хотів": Усик пояснив, як хоче завершити кар’єру після відмови від титулів

Джерело: zn.ua (Спорт)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua