Мел Гібсон і Сільвестр Сталлоне - "посли" Трампа. Чи змінить це Голлівуд

19 січня 2025 р. 21:20

19 січня 2025 р. 21:20


Обраний президент США Дональд Трамп призначив трьох кінозірок спеціальними послами, які мають популяризувати бізнес-можливості в Голлівуді.

Мел Гібсон і Сільвестр Сталлоне - "посли" Трампа. Чи змінить це Голлівуд

«Для мене велика честь оголосити Джона Войта, Мела Гібсона та Сильвестра Сталлоне спеціальними послами для чудового, але проблемного місця — Голлівуду, Каліфорнія», — написав Трамп на своїй платформі Truth Social.

За його словами, ці актори мають зробити Голлівуд більшим, кращим і сильнішим, ніж він був будь-коли раніше. На думку Трампа, Голлівуд за останні чотири роки втратив багато бізнесу.

Актори «стануть його очима і вухами».

«Це знову буде, як і самі Сполучені Штати Америки, золота епоха Голлівуду!» — написав він у соцмережі Truth Social.

Наразі незрозуміло, якими будуть обов’язки цих знаменитостей.

Вони підтримували Трампа й раніше.

У своїй заяві 69-річний Мел Гібсон зазначив, що почув про це «одночасно з усіма вами і був не менш здивований».

«Проте я відгукуюсь на цей виклик. Мій обов’язок як громадянина — ділитися своїми знаннями та допомогти, чим зможу», — сказав актор.

Гібсон, який нещодавно втратив свій будинок під час лісових пожеж у Лос-Анджелесі, додав: «Чи передбачає ця посада резиденцію посла?»

Зірка фільмів «Хоробре серце» та «Божевільний Макс» публічно підтримав Трампа на виборах.

Він також критикував віцепрезидентку Камалу Гарріс, яка була суперницею Трампа від Демократичної партії на виборах.

78-річний Сталлоне був на прийомі Трампа в резиденції Мар-а-Лаго після перемоги на виборах.

Він порівняв обраного президента з першим лідером Америки, назвавши його «другим Джорджем Вашингтоном».

«Без нього уявіть собі, яким би міг бути світ?» — сказав він.

Він додав, що Джордж Вашингтон, який був президентом з 1789 по 1797 роки, навіть не усвідомлював, що змінить світ, коли захищав свою країну.

86-річний Войт, який знявся у фільмах «Опівнічний ковбой» та «Перл-Харбор», вже давно підтримує Трампа і називає його найкращим президентом після Авраама Лінкольна.

Що відбувається у Голлівуді

Останні кілька років були складними для Голлівуду через пандемію Covid-19, страйки працівників і конкуренцію зі стримінговими сервісами.

Кіновиробники почали залишати Лос-Анджелес, і обирають замість нього інші, дешевші місця для зйомок і кіновиробництва.

Лукас Шо, давній аналітик Голлівуду, не вірить, що нові представники зможуть суттєво допомогти індустрії, яка переживає труднощі.

«Він [Трамп] бачить у них союзників і може використовувати їх, щоб говорити про зміни в Голлівуді, але я не уявляю, щоб Джон Войт, Сильвестр Сталлоне і Мел Гібсон намагалися знайти, як відновити кабельне телебачення, зробити стримінг прибутковішим або змусити Китай більше імпортувати голлівудські фільми», — сказав він.

Голлівуд

Відносини Трампа з Голлівудом часто були напруженими та суперечливими.

Розважальна індустрія частково допомогла Трампу повернутися до популярності завдяки його реаліті-шоу «Учень», яке посилювало його імідж як досвідченого бізнесмена, зазначив Лукас Шо для BBC.

Коли Трампа потрапив до Білого дому, це змінило динаміку цих стосунків. Більша частина розважальної індустрії протистоїть поглядам Трампа.

«Голлівуд, як правило, жертвує кошти та підтримує демократів більше, ніж республіканців, тому він є ефективною мішенню для його критики»,- сказав пан Шо.

Також легко «зобразити їх як багатих товстосумів, які не дбають про ваші інтереси».

У серпні 2019 року, під час свого першого президентського терміну, Трамп критикував кіноіндустрію за «расизм» і звинуватив її у створенні «дуже небезпечних» фільмів.

Голлівуд

Його коментарі стосувалися «Полювання», фільму жаху про групу багатіїв, які полюють на людей заради розваги.

Виступаючи біля Білого дому, він сказав, що Голлівуд завдає «величезної шкоди країні», створюючи контент, що провокує насильство та розбрат.

Після цього Трамп розкритикував премію «Оскар» за те, що південнокорейський фільм «Паразити» обрали найкращим фільмом.

Він поставив під сумнів, як іноземний фільм міг отримати головну нагороду, і припустив, що це було незаслужено.

Позиція Трампа щодо імміграції, змін клімату та соціальної справедливості викликала обурення відомих зірок. Його критикували такі знаменитості, як Меріл Стріп та Роберт Де Ніро.

Деякі дії Трампа також спрямовувалися проти Голлівуду, зокрема спроби скасувати податкові пільги для кіновиробництва в певних штатах.

Оголошення про його спеціальних послів для Голлівуду відбулося лише за чотири дні до його інавгурації у Вашингтоні 20 січня.

Лос-Анджелес, серце Голлівуду, наразі бореться зі смертельними лісовими пожежами, які знищили тисячі будинків і залишили багато бізнесів у складному становищі. Зйомки фільмів призупинили, відкладено оголошення номінантів на Оскар.

Мел Гібсон і Сільвестр Сталлоне - "посли" Трампа. Чи змінить це Голлівуд

Джерело: newsyou.info (Шоу-Бізнес)