На очільника проросійської партії Нідерандів напали вже вдруге за місяць - відео

20 листопада 2023 р. 23:01

20 листопада 2023 р. 23:01


У Нідерландах на очільника списку ультраправої популістської партії країни "Форум за демократію" (FVD) Тьєррі Боде скоїли напад . Це сталось у понеділок, 20 листопада. Його ударили пляшкою з-під пива в кафе в місті Гронінген.

Про це повідомляє нідерландський мовник NOS. За їх даними, під час нападу Боде разом із іншими кандидатами в депутати від FVD перебував у пабі в Гронінгені на передвиборному заході.

Нападник ударив проросійського політика по потилиці, а також у районі скроні біля ока. Боде ушпиталили до однієї з лікарень Гронінгена. Поранення обличчя отримав також його охоронець.

Наразі, за даними нідерландського мовника, нападника затримали. Правоохоронці вже встановлюють його мотиви.

FvD-leider Baudet op hoofd geslagen in Gronings café pic.twitter.com/8kt35OzeMw

Як відреагували на напад Боде у Нідерландах

Своєю чергою, напад на Тьєррі Боде засудили провідні нідерландські політики. Голова уряду Нідерландів Марк Рютте у соцмережі Twitter (X) назвав інцидент "абсолютно неприйнятним".

"Абсолютно неприйнятно, що на Тьєррі Боде знову напали. Я вже говорив і повторю зараз: тримайтеся подалі від політиків. Завжди", - пише Марк Рютте.

На Боде напали вже не вперше

Відомо, що майже місяць тому на Тбєррі Боде також напали. Тоді його ударили парасолькою по голові під час візиту до Гентського університету. Боде отримав легкий струс мозку і на кілька днів призупинив передвиборну кампанію.

Нагадаємо, що Боде був ініціатором кампанії проти угоди про асоціацію між ЄС і Україною. Крім цього, Боде, за даними ЗМІ, має зв'язки з росією .

На очільника проросійської партії Нідерандів напали вже вдруге за місяць - відео

Джерело: informator.ua (Життя)