Німеччина виділила Україні потужний пакет військової допомоги: що отримають ЗСУ

19 вересня 2023 р. 20:40

19 вересня 2023 р. 20:40


Україна отримає від Німеччини черговий пакет військової допомоги . До нього, серед іншого, увійшли дві сотні броньованих машин MRAP.

Про це повідомляє міноборони Німеччини. Збройні сили також отримають від союзників боєприпаси для мінометів і артилерії.

"Федеральне міністерство оборони пообіцяло Україні подальший великий пакет підтримки на суму близько 400 мільйонів євро. Підтримка надається там, де вона найбільш необхідна" , — йдеться у повідомленні німецького відомства.

У міноборони Німеччини наголосили, що хочуть у майбутньому посилити протиповітряну оборону України, наприклад, зенітними танками Gepard і IRIS-T.

Що увійшло до нового пакету військової допомоги Німеччини:

  • 200 бойових броньованих машин MRAP;
  • 50 надводних дронів;
  • десятки тисяч снарядів різних калібрів;
  • 480 ракет АТ2;
  • системи розмінування та інше;
  • зимовий одяг, генератори тепла та електроенергії.

Нагадаємо, у вівторок, 19 вересня, у Німеччині відбулася чергова зустріч союзників України у форматі "Рамштайн" . На засіданні партнери обговорили допомогу Україні. Зокрема, серед пріоритетів було постачання зброї, яка терміново необхідна для звільнення окупованих територій. США вкотре наголосили, що готові підтримувати Україну стільки, скільки потрібно. Як і інші країни-учасники "Рамштайну".

Підписуйтеся на нас в , щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Німеччина виділила Україні потужний пакет військової допомоги: що отримають ЗСУ

Джерело: trueua.info (Політика)