Воротар "Шахтаря" вписав своє ім'я в історію Ліги чемпіонів

23 жовтня 2024 р. 01:51

Воротар донецького "Шахтаря" Дмитро Різник став третім воротарем в історії Ліги чемпіоном, який в одному матчі забив у свої ворота та відбив пенальті.

Про це повідомляє Opta Analyst .

У поєдинку третього туру ЛЧ проти "Арсеналу" (0:1) Різник на 29-й хвилині відзначився автоголом, коли м'яч після удару Мартінеллі влучив у стійку, після чого від спини голкіпера відскочив у ворота.

У другому таймі "Арсенал" заробив пенальті, а Різник відбив удар з 11-метрової позначки від Троссара.

25-річний українець став третім воротарем в історії Ліги чемпіонів з автоголом та відбитим пенальті за одну гру. У 2014-му році аналогічна ситуація сталася у Роберто Хіменеса з "Олімпіакоса" у матчі з "Ювентусом", а у 2017-му – у Мілі Свілара з "Бенфіки" у поєдинку з "Манчестер Юнайтед".

Для "Шахтаря" це друга поспіль поразка в Лізі чемпіонів за одного нічийного результату. Також донеччани не можуть відкрити рахунок голам у нинішньому сезоні турніру. Наступну гру у рамках ЛЧ команда Маріно Пушича проведе проти швейцарського "Янг Бойз" 6 листопада.

Ліга чемпіонів: результати всіх матчів дня 22 жовтня, турнірна таблиця .

Джерело: zn.ua (Політика)