"Барселона" перервала серію "Реала" без поразок і не дозволила повторити свій рекорд

27 жовтня 2024 р. 11:38

Розгромна поразка мадридського "Реала" в Ель Класіко проти "Барселони" (0:4) перервала рекордну серію команди Карло Анчелотті.

Мадридці не програвали у 42 поспіль матчах чемпіонату Іспанії. У минулих поєдинках команда здобула 31 перемогу за 11 нічийних результатів. Це була найдовша серія без поразок у чемпіонаті країни в історії "Реала."

Минулого разу у Ла Лізі команда Карло Анчелотті програвала ще у вересні 2023 року. Варто зазначити, що абсолютним рекордом чемпіонату Іспанії залишається серія "Барселони" із 43 матчів у 2017-2018 роках. Таким чином, каталонці не дозволили "Реалу" повторити свій рекорд.

Після 11 зіграних поєдинків "Барселона" лідирує у турнірній таблиці Ла Ліги та випереджає "Реал" на 6 очок.

Раніше повідомлялося про те, що "Барселона" зіграла проти "Реала" в унікальних футболках .

Джерело: zn.ua (Політика)