Bihus Info провело розслідування про учасників інциденту з імовірною наругою над прапором

15 січня 2025 р. 04:40

15 січня 2025 р. 04:40


Видання Bihus Info провело журналістське розслідування щодо учасників скандального інциденту, де, ймовірно, один із молодиків став ногами на прапор України.

Джерело : Bihus Info

Деталі : У сюжеті зазначають, що поширені фігурантами відео, у тому числі й те, де показана імовірна наруга над прапором України, "вибісили сотні тисяч людей".

Дослівно Bihus Info: "Реагувати на "золоту молодь" довелося навіть поліції. Ті вже встановили учасників і відзвітувалися: "Провели виховні бесіди з батьками"".

Деталі : Розслідувачі зазначають, що для "частини" фігурантів "це вже не вперше": "вони люблять так розважатися" і демонструють подібне у своїх соцмережах.

Дослівно Bihus Info: ""Золота молодь" Києва слухає російське, кидає гроші з вікон авто і топче прапор України.

Відео "мажорів" із центру столиці сколихнуло українців.

Хто ці хлопці? Микола Цимідан – син ексмера Лимана, якого підозрювали у зв’язках із сепаратистами. Андрій Драган – молодий провокатор із любов’ю до російської музики і погрозами наклепів. Антон Юткін – ще один герой цього відео, син бізнесмена зі зв’язками в окупованому Криму".

Деталі : У розслідування зазначають, що батько Миколи Цимідана – Петро Цимідан, який нині керує аграрним бізнесом. "Прославився" в минулому тим, що, будучи міським головою Лимана на Донеччині, під час першого захоплення міста росіянами у 2014 році "Петро Цимідан, схоже, знайшов з ними спільну мову".

Дослівно Bihus Info: "Нині його син Микола каже, що такі публікації "проплатили активісти"".

Деталі : Петро Цимідан після звільнення міста не отримав жодного покарання і знову став його очільником. При цьому його підозрювали у недостовірному декларуванні. У той же час місцеві жителі нарікали на те, що Цимідан зі своїми обов’язками не справляється.

Справа про незадекларовані статки потрапила до суду, але завершилася нічим.

Дослівно Bihus Info: "А його (Петра Цимідана – ред.) син нині живе своє найкраще життя вже в Києві.

Соцмережі хлопця – це люксові тачки і постійні вечірки в дорогих київських закладах".

"…сам Микола пише, що витрачає щодня від 7 до 40 тисяч гривень…"

"Ще один герой з відео, який розкидався баблом з вікна… дорогого "крузака"… Знайомтеся: це – Андрій Драган".

Деталі : У розслідуванні зазначають, що Драган не вперше з’являється у таких скандалах. У червні 2024 року з’явилося відео, де 16-річний Драган співає гімн Росії і про те, що він – руський.

Тоді підлітка швидко знайшли працівники поліції та СБУ.

Дослівно Bihus Info: "А в нього так само швидко знайшлося виправдання – мовляв, відео старе, записане ще за кілька років до публікації, а як воно потрапило в мережу, хлопець не знає, бо сам нічого не оприлюднював".

Деталі : За це Драгану довелося публічно вибачитися. Також йому довелося перепросити за те, що він публічно видавав себе за співробітника СБУ і постив фейкові посвідчення та грамоти і свої нібито зв’язки у службі, при тому, що на той час йому було 16 років. А після вибачень назвав свої вибачення "показухою для народу".

Крім того, Драган оприлюднив інформацію про свою співпрацю з нардепом Артемом Дмитруком, який займався підтримкою московської церкви і шахрайськими колл-центрами, а згодом емігрував до Британії, де "роздає інтерв’ю російським медіа "про жахи в Україні"".

Дослівно Bihus Info: "Антон Юткін – ще один юнак, що прославився після відео".

Деталі : У розслідуванні зазначають, що батько Антона Юткіна – В’ячеслав Юткін – бізнесмен, власник кількох готелів, наприкінці 2023 року потрапив у санкційний список РНБО за зв’язки з Росією.

Дослівно Bihus Info: "Усього юнаків, які фігурували на цьому відео, було шестеро. Троє, про яких ми не згадали, зараз не з’являються у публічному просторі. Частина з них навіть не спілкується зі своїми друзями".

Що передувало:

  • 10 січня у Telegram-каналах з’явилося відео за участю групи молодих людей, які перекривають рух на вулицях Києва задля власної розваги, а також слухають російську музику. Поліція Києва встановила особи учасників відео.
  • 12 січня поліція провела обшуки за місцем мешкання двох неповнолітніх, які фігурували у скандальних відео. "Блогерами" виявились шестеро мешканців столиці, віком від 14 до 17 років.
  • Поліція Києва встановила ще чотирьох учасників скандального інциденту, де ймовірно один із молодиків став ногами на прапор України.

Bihus Info провело розслідування про учасників інциденту з імовірною наругою над прапором

Джерело: pravda.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua