вологість:
тиск:
вітер:
Україна має значну проблему з дисбалансом імпорту та експорту
Український лідер наголосив, що слід значно більше створювати можливостей для виробництва в Україні, для підтримки всіх форм економічної діяльності в Україні.
«Так само, як ми вже заводимо іноземні інвестиції у виробництво зброї, урядовці повинні працювати і щодо інших галузей. Також ми доручили працювати з партнерами, щоб більше було нашого ресурсу, нашого спільного європейського ресурсу для безпеки економічної діяльності. І це багато аспектів: від гуманітарного розмінування, розмінування аграрних земель до більшого захисту наших міст – ідеться передусім про протиповітряну оборону», – пояснив він.
Нагадаємо, після повномасштабного вторгнення Росії виробництво вітчизняного озброєння різко зросло . У 2022 році частка зброї українського виробництва становила менше ніж 10% від загальних потреб. На цей час вона становить близько 33-34% від усього озброєння. Водночас Європа покриває близько 30% потреб, США – 40%.
Як повідомлялося, українська влада збільшує контракти для виробників зброї – передусім йдеться про безпілотники й ракети вітчизняного виробництва.
До слова, за підсумками 2023 року 100 найбільших світових виробників озброєнь заробили $632 млрд .
Джерело: ГлавкомНовини рубріки
Києву потрібна американська зброя. Трамп хоче українські рідкісноземельні мінерали. Пояснюємо
04 лютого 2025 р. 23:10
Від «тітушок» до «вагнерівців». Кримінальна біографія Армена Саркісяна (розслідування)
04 лютого 2025 р. 23:10
Зеленський розказав, на що він готовий піти заради миру
04 лютого 2025 р. 23:02