вологість:
тиск:
вітер:
Ексзаступниця міністра економіки Панаіотіді прокоментувала обшуки ДБР
Світлана Панаіотіді, яка у 2019-2021 роках обіймала посаду заступниці міністра економіки Ігоря Петрашка, заявила, що сьогоднішні обшуки ДБР відбулися без ухвали суду. Про це повідомляє « Главком » з посиланням на пост Панаіотіді у Facebook .
«Без ухвали суду. Без ознайомлення з постановою про невідкладні слідчі дії. Навіть витягу з ЄРДР не дали, щоб пересвідчитися, що справа відкрита. Класична «схема» тиску і зловживання, коли ти в погонах. Недалеко від сусіда в методах, власне», – йдеться у заяві.
Панаіотіді зауважила, що обшуки ДБР почалися о 06:30 та тривали сім годин.
«О 6.30 ранку, вломитися без документів та пояснень, розповідати, що все законно, бо можуть. Протягом семи годин. Власне, все це вже було у 2013. Свавілля осіб в погонах. Добре, що хоч не побили і не скрутили. Хоча це, мабуть, наступний крок. Не знаю як до такого підготуватися, але вже не здивуюсь, якщо люди в кєпочках десь на вулиці запхають в машину, бо невідкладні. Відчуваю сильну втому від стресу і огиду», – написала Панаіотіді.
Нагадаємо, що 23 квітня Державне бюро розслідувань провело обшуки в адвокатки Світлани Панаіотіді . Як зазначив юрист Дмитро Гадомський, обшуки відбулися в межах справи 2021 року, але слідчі продемонстрували лише номер кримінального провадження.
Гадомський наголосив, що можливо, обшук стосується справи «труби Медведчука». «Бо не тільки у неї ( Панаіотіді – «Главком» ) зараз обшук, і теж без ухвали», – додав адвокат. Зауважимо, «труба Медведчука» – це неофіційна назва української частини магістрального нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок». У 2015 році цей стратегічний об’єкт опинився під контролем компанії «Прикарпатзахідтранс», яку пов’язують із Віктором Медведчуком.
За даними слідства, ця приватизація була незаконною, а прибутки від експлуатації трубопроводу виводилися за кордон через афілійовані компанії та розподілялися між учасниками схеми. У 2021 році журналісти оприлюднили записи розмов, де особа з голосом, схожим на Медведчука, обговорювала з керівником російської компанії «Транснафта» призупинення справи щодо трубопроводу.
У липні 2024 року Служба безпеки України та НАБУ повідомили Медведчуку та чотирьом його спільникам про підозру у заволодінні нафтопроводом. Їм інкримінують незаконну приватизацію державного майна та інші злочини.

Новини рубріки

Міноборони анонсувало нові відстрочки у «Резерв+»
23 квітня 2025 р. 22:19

Умєров розповів, як пройшли перемовини зі спецпредставником Трампа у Лондоні
23 квітня 2025 р. 22:00