вологість:
тиск:
вітер:
Оскарження штрафу від ТЦК: як це зробити
Як військовозобов'язаному оскаржити штраф
Експертка пояснила, що для оскарження штрафу передбачається два основні шляхи:
- оскарження через суд;
- оскарження через орган, вищий за ТЦК, де людина перебуває на обліку.
Вона додала, що якщо людина, наприклад, перебуває на обліку в районному ТЦК Києва, то треба звертатися в київський міський ТЦК.
«Якщо це Бориспіль, Бровари, Буча та інші міста, то звертатися треба в Київський обласний ТЦК. Або – в суд», – сказала вона.
Ганіна радить подавати відразу до суду, бо в таких справах є строки на оскарження – 10 днів з моменту винесення постанови або коли людина дізналася про таку постанову. Незрозуміло, скільки можуть розглядати звернення у вищому органі, і може пройти багато часу.
«В судовому порядку оскарження може тривати досить довго. Ось ми подали з клієнтом на оскарження в червні, а у нас перше засідання призначено тільки на вересень. А загалом це може зайняти 4-6 місяців», – додала експертка.
За її словами, разом з позовом про скасування штрафу, до суду також подають прохання зупинити стягнення. Щоб клієнту не блокували картки і не стягували кошти.
«Якщо суд задовольнить прохання, то поки йде розгляд справи, кошти не стягують. Але важливо зрозуміти, що цей процес не зупиняє процес мобілізацій військовозобов'язаного», – резюмувала Ганіна.
Раніше у Харківському обласному ТЦК та СП розповіли, як відбувається оповіщення військовозобов'язаних та хто має право вручати повістки.

Новини рубріки

Швейцарські юристи допоможуть Україні повернути кошти за неякісні та непоставлені боєприпаси
22 липня 2025 р. 10:04

Вразить контрастами: синоптик здивувала прогнозом погоди на 22 липня
22 липня 2025 р. 09:41

Суд відсторонив президента Національної академії аграрних наук від посади
22 липня 2025 р. 09:35