Міндіч вдруге подав до суду на Железняка. Знову вимагає 200 грн

22 червня 2026 р. 10:22

22 червня 2026 р. 10:22


Бізнесмен Тімур Міндіч, який є одним із основних фігурантів справи про корупцію в енергетиці, подав ще один позов проти народного депутата з фракції «Голос» Ярослава Железняка. Як у випадку з попереднім позовом, Міндіч знов вимагає від депутата 200 грн .

Міндіч вдруге подав до суду на Железняка. Знову вимагає 200 грн

Про перший позов Міндіча до Железняка стало відомо у березні цього року. Він також стосувався захисту честі та гідності. Адвокат бізнесмена Владислав Теплюк тоді заявив, що його підзахисний просить суд зобов’язати Железняка спростувати «недостовірну інформацію, яку той, мовляв поширив у своїх Youtube-каналі та Telegram-каналі.

Зазначимо, що Ярослав Железняк оприлюднив низку додаткових даних про діяльність Тімура Міндіча. Так, ще до оголошення Національним антикорупційним бюро підозри бізнесмену , який втік до Ізраїлю , Железняк заявив, що багаторічний друг президента до кінця 2024 року офіційно був співвласником алмазного бізнесу у Росії . Компанія сплачувала там податки, а торік почала співпрацювати із російським оборонним комплексом. Водночас певні моменти об’єднують її і з українським алмазним бізнесом Міндіча.

Детальніше про «Міндічгейт» читайте у статтях « Операція «Мідас». Шлях абсолютної влади довжиною в долар » редакторки відділу внутрішньої політики ZN.UA Інни Ведернікової та « Як відреагує суспільство на Міндічгейт: майдани, перевороти, падіння рейтингу » редакторки відділу соціум Алли Котляр .

Міндіч вдруге подав до суду на Железняка. Знову вимагає 200 грн

Джерело: zn.ua (Політика)