Збірна Ірану залишила послання американцям у роздягальні стадіону на ЧС-2026

22 червня 2026 р. 17:31

22 червня 2026 р. 17:31


Національна збірна Ірану з футболу залишила послання американцям у роздягальні стадіону в Лос-Анджелесі після матчу з Бельгією на ЧС-2026 , повідомляє reuters.com .

У записці згадувалися жертви нападу на початкову школу для дівчаток в іранському місті Мінаб. За даними іранських джерел, внаслідок обстрілу загинули 168 дітей.

"Від стародавньої Персії тисячі років тому до сьогоднішнього цивілізованого Ірану дух країни залишається живим і стійким. Ми приїхали до Лос-Анджелеса з гордістю, змагалися з честю і їдемо з гідністю. Дякуємо, Лос-Анджелесе, за вашу гостинність.

І дякуємо кожному іранцеві, який віддав своє серце, голос і душу Ірану протягом цих 180 хвилин. Нехай між усіма народами панують мир, повага та дружба. #168 #Мінаб", — йдеться у записці.

Нагадаємо, іранська збірна на турнірі в рамках заходів безпеки базується в Мексиці, але грає в США.

Іран провів перші два матчі ЧС-2026 проти Нової Зеландії (1:1) та Бельгії (0:0) у Лос-Анджелесі. У заключному поєдинку групи іранці 27 червня в Сіетлі зіграють проти збірної Єгипту.

Раніше повідомлялося, що збірній Ірану наказали негайно покинути США після першого матчу на ЧС-2026.

Збірна Ірану залишила послання американцям у роздягальні стадіону на ЧС-2026

Джерело: zn.ua (Політика)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua