В окупованому Криму запроваджено графіки відключення світла

22 червня 2026 р. 17:46

22 червня 2026 р. 17:46


Проросійське видання Forpost пише, що в Алушті та Джанкої, Нижньогірському, Чорноморському та Красноперекопському районах світло відключатимуть кожні три години. У Красноперекопському районі у непарні дні електрики не буде з 00:00 до 03:00, а потім з 06:00 до 09:00.

Крім того, у деяких містах та селах ухвалено рішення про тимчасове відключення вуличного освітлення.

Раніше повідомлялося, що окупаційна влада Криму фактично вводить комендантську годину і закриває поромне сполучення з Росією . Із метою економії паливо в Криму не продаватимуть 22 та 23 червня. Заправка буде проводитися тільки для «транспорту спеціальних служб, які забезпечують життєдіяльність міста», тобто для колаборантів та окупантів.

Зауважимо, що у ніч на 22 червня в тимчасово окупованому Криму пролунала серія вибухів .

Також у ніч на 21 червня в різних районах окупованого Криму пролунали вибухи . Після цього рух Керченським мостом тимчасово перекривали, а в районі Керчі було зафіксовано масштабну пожежу.

До слова, за останні дні Сили оборони уразили у тимчасово окупованому Криму об'єкти протиповітряної оборони, нафтобази та газостанції. «Закриваємо пляжний сезон у Криму. Прогноз для туристів – несприятливий», – йдеться у дописі Міноборони.

В окупованому Криму запроваджено графіки відключення світла

Джерело: Главком

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua