вологість:
тиск:
вітер:
У Путіна поскаржились на посилення тиску з боку США
Міністр закордонних справ Сєргєй Лавров заявив, що Сполучені Штати "ніби" відходять від ролі "обʼєктивного посередника" у питанні врегулювання війни в Україні . Санкційний тиск Вашингтона на Москву лише посилюється, передають слова Лаврова російські пропагандисти.
"Забуто заяву президента Сполучених Штатів, зроблену відразу після Анкоріджа, про те, що в Україні потрібен довгостроковий світ, а не перемир'я на кілька років, і що Аляска заклала базу для руху в цьому напрямку", — заявив Лавров.
Глава російського МЗС також згадав заяву заступника постпреда США при ООН Ден Негрі, який наголосив, що в Україні потрібне негайне припинення вогню. Дипломат наголошував, що Штати залишаються на боці Києва.
Раніше ЗМІ писали, що після саміту G7 Дональд Трамп став більше схилятися до підтримки України . На позицію лідера США вплинули зокрема фотографії пошкодженої Лаври, які показав йому український президент Володимир Зеленський.
Джерело: zn.ua (Політика)
Новини рубріки
Касаційний суд призупинив стягнення майна ексзаступника начальника поліції Києва
23 червня 2026 р. 13:07
Українські студенти за кордоном: втрачене покоління чи ресурс відновлення країни?
23 червня 2026 р. 13:07