вологість:
тиск:
вітер:
У Криму окупанти оштрафували чотирьох робітників з Узбекистану за критику війни
Окупаційний суд ухвалив рішення 16 червня після розгляду висловлювань, зроблених чоловіками на території дитячого табору «Артек». Громадян Узбекистану Рахімжона Ж., братів Валіжона та Олімжона К., а також Ілесжона Е. оштрафували на 35 тисяч рублів кожного.
У матеріалах справи сказано, що підсудні перебували на території «Артеку» поряд із кількома росіянами і «використовували нецензурну лайку», говорячи про російських окупантів.
Слідство закинуло фігурантам одні й ті самі звинувачення: вони, як стверджується, казали, що «не розуміють сенсу у проведенні СВО» (так росіяни іменують війну проти України), «раді тому, що Україна вбиває російських солдатів» і що «ЗСУ скоро прийдуть до Криму».
За даними російських джерел, громадяни Узбекистану, ймовірно, були місцевими робітниками.
Нагадаємо, дитячий табір «Артек» в окупованому Криму зіткнувся з проблемами після серії атак на півострів. За повідомленнями батьків, частину дітей не допустили до табору , а окремі зміни могли бути скасовані.
Крім того, «міністр спорту» окупаційної адміністрації Криму Ольга Торубарова підписала наказ про скасування до 1 вересня всіх спортивних змагань та тренувань для дітей.
До слова, в окупованому Криму запроваджено заборону на продаж пального. На тлі обмежень представники місцевого бізнесу заявляють про проблеми з логістикою, постачанням товарів та роботою окремих підприємств.
Джерело: Главком
Новини рубріки
Як новий прем'єр Британії може змінити фокус уваги Лондона з України: пояснення експерта
23 червня 2026 р. 22:14
Португалія завдяки дублю Роналду розгромила Узбекистан на ЧС-2026
23 червня 2026 р. 22:14
Financial Times: Зеленський цілком може посміятися з Трампа останнім
23 червня 2026 р. 22:14