У Криму окупанти оштрафували чотирьох робітників з Узбекистану за критику війни

23 червня 2026 р. 22:11

23 червня 2026 р. 22:11


Окупаційний суд ухвалив рішення 16 червня після розгляду висловлювань, зроблених чоловіками на території дитячого табору «Артек». Громадян Узбекистану Рахімжона Ж., братів Валіжона та Олімжона К., а також Ілесжона Е. оштрафували на 35 тисяч рублів кожного.

У матеріалах справи сказано, що підсудні перебували на території «Артеку» поряд із кількома росіянами і «використовували нецензурну лайку», говорячи про російських окупантів.

Слідство закинуло фігурантам одні й ті самі звинувачення: вони, як стверджується, казали, що «не розуміють сенсу у проведенні СВО» (так росіяни іменують війну проти України), «раді тому, що Україна вбиває російських солдатів» і що «ЗСУ скоро прийдуть до Криму».

За даними російських джерел, громадяни Узбекистану, ймовірно, були місцевими робітниками.

Нагадаємо, дитячий табір «Артек» в окупованому Криму зіткнувся з проблемами після серії атак на півострів. За повідомленнями батьків, частину дітей не допустили до табору , а окремі зміни могли бути скасовані.

Крім того, «міністр спорту» окупаційної адміністрації Криму Ольга Торубарова підписала наказ про скасування до 1 вересня всіх спортивних змагань та тренувань для дітей.

До слова, в окупованому Криму запроваджено заборону на продаж пального. На тлі обмежень представники місцевого бізнесу заявляють про проблеми з логістикою, постачанням товарів та роботою окремих підприємств.

У Криму окупанти оштрафували чотирьох робітників з Узбекистану за критику війни

Джерело: Главком

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua