вологість:
тиск:
вітер:
Удар по центру космічного зв'язку «Дубна». Генштаб повідомив наслідки
«Додатковим аналізом даних підтверджено влучання в апаратно-модульний комплекс 32-метрової антени Mark-IV, що використовується для супутникового зв'язку, а також у технічну будівлю поряд із цією антеною», – йдеться у повідомленні.
Окрім того, як наголосив Генштаб, підтверджено ураження головного виробничо-адміністративного (апаратно-програмного) корпусу з частковою руйнацією однієї зі стін. Цей корпус містить у собі центральну апаратну ліній зв'язку, обладнання наземного комплексу управління та центральний пульт управління супутникової мережі.
«Зазначений об'єкт у місті Дубна – найбільший наземний комплекс супутникового зв'язку в Росії. Центр використовується для військового зв'язку, керування супутниковими ретрансляторами, які застосовуються міноборони РФ для зв'язку, розвідки та координації військ», – додається у повідомленні.
Нагадаємо, у ніч проти 22 червня у Московській області було уражено центр космічного зв’язку «Дубна» .
До слова, в Оренбурзькій області РФ безпілотники атакували Оренбурзький газопереробний завод , який входить до структури газохімічного комплексу «Газпрому» та є одним із найбільших підприємств такого типу в Росії.
Джерело: Главком
Новини рубріки
Московський НПЗ повністю зупинив роботу до 2027 року – Reuters
24 червня 2026 р. 15:34
Віталій Козловський обурив військових у мережі: подробиці
24 червня 2026 р. 15:34
Звільнено чотирьох українських моряків з грецького судна, затриманих Іраном в Ормузі
24 червня 2026 р. 15:16