вологість:
тиск:
вітер:
Посольство Ізраїлю заявило про нацистські вітання під час акції в Києві
Посольство Ізраїлю заявило, що під час акції на Майдані Незалежності 21 червня представники об’єднання «Братство» вигукували нацистське вітання та демонстрували нацистський салют. Про це повідомляє « Главком » з посиланням на допис посольства у Facebook.
«21 червня на Майдані Незалежності в Києві відбулася акція об’єднання «Братство». Її учасники вигукували нацистське вітання та демонстрували нацистський салют. Висловлюємо занепокоєння у зв’язку з цією акцією, яка паплюжить пам’ять мільйонів жертв нацизму», – йдеться у повідомленні.
Посольство наголосило: «Сподіваємося на оперативну реакцію правоохоронних органів України відповідно до законодавства України».
Нагадаємо, 21 червня у Києві відбувся Марш рівності на підтримку прав ЛГБТК+ спільноти. Його учасники закликали ухвалити закон про цивільні партнерства та висловилися проти збереження дискримінаційних положень у проєкті Цивільного кодексу.
Одночасно в центрі столиці проходили акції противників «КиївПрайду».
Джерело: Главком
Новини рубріки
Мінфін США виключив сімох росіян із санкційних списків
25 червня 2026 р. 08:06
Атака на нафтобазу в Краснодарському краї: чим важливий об'єкт для РФ
25 червня 2026 р. 07:45
Є сумніви, що ЄС готовий прийняти Україну. Через конкуренцію — Качка
25 червня 2026 р. 07:40