Українські військові атакували нафтобазу "Полтавська" та два НПЗ в Уфі: Зеленський оприлюднив відео ударів

25 червня 2026 р. 12:32

25 червня 2026 р. 12:32


У ніч на четвер, 25 червня, українські військові за 300 кілометрів від фронту атакували у Краснодарському краї нафтобазу "Полтавська" . Далекобійні безпілотники Служби безпеки України пролетіли 1500 кілометрів та влучили одразу в два нафтопереробні заводи в Уфі. Йдеться про "Башнефть-Новойл" та "Башнефть-Уфанефтехим", розповів президент України Володимир Зеленський.

"Росіянам варто думати про справжню дипломатію, а не намагатися знову когось обдурити чи виграти час. Війну потрібно завершувати", — наголосив він.

Глава держави подякував українським захисникам за влучні удари по нафтовій інфраструктурі РФ.

Московський нафтопереробний завод у Капотні, по якому у червні двічі прилетіли українські безпілотники, не працюватиме найближчі шість місяців.

Після системних ударів ЗСУ на нафтобазах та НПЗ Росія почала вести переговори з Казахстаном про імпорт близько 50 тисяч тонн бензину АІ-92 для покриття дефіциту пального.

Українські військові атакували нафтобазу "Полтавська" та два НПЗ в Уфі: Зеленський оприлюднив відео ударів

Джерело: zn.ua (Політика)