Російський ексфутболіст «Челсі» влаштував бійку під час матчу в Москві

25 червня 2026 р. 15:26

25 червня 2026 р. 15:26


Колишній футболіст збірної Росії Юрій Жирков влаштував бійку під час матчу аматорської ліги, повідомляють російські ЗМІ.

Під час поєдинку в Москві між "Новою Ригою" та "Меділою" Жирков вдарив футболіста кулаком в обличчя після того, як той сфолив проти нього.

Суддя був змушений вилучити Жиркова, після чого почув на свою адресу образи.

42-річний Жирков за свою кар'єру встиг пограти за ЦСКА, "Зеніт", "Анжи", "Динамо" та лондонський "Челсі".

У складі "пенсіонерів" йому вдалося виграти чемпіонат країни та стати володарем Кубка Англії.

Нагадаємо, усі збірні та клуби з Росії були відсторонені від турнірів під егідою ФІФА та УЄФА навесні 2022 року. Це сталося на тлі початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Команди з Росії пропускають чемпіонати світу та Європи, а також Лігу чемпіонів, Лігу Європи, Лігу конференцій та інші турніри.

Раніше повідомлялося про те, що в Росії через загрозу української ракетної атаки перервали футбольний матч .

Російський ексфутболіст «Челсі» влаштував бійку під час матчу в Москві

Джерело: zn.ua (Політика)