вологість:
тиск:
вітер:
Це торкнеться тисяч дітей: у Києві змінюють умови проїзду для школярів
Із 1 липня до 31 серпня для київських школярів призупинять безоплатний проїзд у громадському транспорті. Натомість учні зможуть користуватися проїзними квитками зі знижкою 75%.
Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.
Пільговий проїзний можна придбати через застосунок “Київ Цифровий”, у терміналах самообслуговування, на сайті КП “ГІОЦ” та в застосунку EasyPay.
Для учнів денної форми навчання доступні кілька варіантів проїзних. Безлімітний проїзний на місяць коштуватиме 325 грн, на другу половину місяця — 162,50 грн. Також можна придбати проїзні на 46 поїздок за 72,50 грн, на 62 поїздки за 97,50 грн, на 92 поїздки за 143,75 грн або на 124 поїздки за 192,50 грн.
У міській владі нагадали, що безоплатний проїзд для школярів діє лише протягом навчального року, тому на час літніх канікул його традиційно призупиняють.
Школярі також можуть купувати разові поїздки на учнівський квиток, однак у такому випадку знижка 75% не застосовується.
Крім того, з 1 липня до 31 серпня буде призупинене право на безоплатний проїзд для курсантів вищих військових навчальних закладів, які користуються цією пільгою під час навчального року.
Раніше повідомлялося, що з 15 липня в Києві можуть підвищити вартість проїзду в метро та наземному громадському транспорті до 30 грн за поїздку.
За підрахунками, у разі запровадження нового тарифу середні витрати столичної родини на громадський транспорт можуть зрости майже на 35 тис. грн на рік.
У Київраді пояснювали, що перегляд тарифів пов’язаний із численними витратами, які врахували під час формування нової вартості проїзду .
Новини рубріки
DeepState пояснив, як на Кінбурнській косі з’явився український прапор
25 червня 2026 р. 17:29
У Деснянському районі столиці бійцівський пес напав на перехожу
25 червня 2026 р. 17:29
«Такого не было никогда». Гауляйтер окупованого Криму звернувся до жителів півострова
25 червня 2026 р. 17:29