вологість:
тиск:
вітер:
Колишню першу леді Південної Кореї засудили до семи років ув’язнення
Сеульський суд у п’ятницю, 26 червня, засудив колишню першу леді Південної Кореї Кім Кон Хі до семи років позбавлення волі за отримання дорогих подарунків в обмін на сприяння у призначеннях на посади та бізнес-питаннях.
Про це повідомляє Yonhap .
Як відомо, Кім Кон Хі стала фігуранткою справи про корупцію після розслідування щодо отримання нею цінних подарунків та можливого впливу на кадрові рішення і бізнес-інтереси через своє становище першої леді.
Сеульський центральний окружний суд виніс вирок Кім Кон Хі, дружині усунутого з посади колишнього президента країни Юн Сок Йоля. Команда спеціального прокурора Мін Чун Кі просила призначити колишній першій леді покарання у вигляді 7,5 років ув’язнення.
Сторона обвинувачення заявляла, що Кім неодноразово використовувала свій офіційний статус для укладання особистих угод.
Нагадаємо, у серпні минулого року Кім Кон Хі, дружину усунутого з посади президента Юн Сок Йоля, заарештували у зв'язку зі звинуваченнями в шахрайстві та хабарництві. У квітні апеляційний суд збільшив строк ув’язнення для колишньої першої леді до 4 років.
Самого ж Юн Сок Йоля засудили до довічного ув’язнення за спробу запровадити воєнний стан в країні у 2024 році. А нещодавно суд у Сеулі засудив його до 30 років позбавлення волі , визнавши експрезидента винним в організації військової операції з використанням безпілотників проти Північної Кореї.
Джерело: www.slovoidilo.ua (Політика)
Новини рубріки
На Заході занепокоєні, що Росія може готувати провокації проти країн Балтії або Польщі — ЗМІ
26 червня 2026 р. 14:50
Удар по американському заводу Flex в Мукачеві: СБУ оголосила підозри адміралам та капітану РФ
26 червня 2026 р. 14:50