вологість:
тиск:
вітер:
"Усі були в полоні ще з 2022 року". Новий обмін: до України повернулось 160 захисників
Завдяки новому обміну додому повернулось 160 українських захисників. Натомість Росії віддали таку ж кількість окупантів, повідомили у Міністерстві оборони країни-агресора.
Зеленський розповів стосовно визволених українських військових: "Усі були в полоні ще з 2022 року. Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці ЗСУ, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на "Азовсталі", на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках".
За даними чиновника, багато з повернутих захисників належать до старшого офіцерського складу – у цілому ж під час обміну повернулись 58 офіцерів.
"Також удома сім Захисників, які відсвяткують день народження в червні, а двоє з них мали свято два дні тому! Найстаршому з повернутих — 66 років, наймолодшому — 26 років", – додав Лубінець.
Джерело: news.liga.net (Політика)
Новини рубріки
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах, постраждали люди (фото)
26 червня 2026 р. 16:56
Помер ексміністр оборони Росії та друг Путіна, Сергій Іванов
26 червня 2026 р. 16:47
Guardian: РФ може готувати провокацію в країнах Балтії або Польщі на тлі тиску з боку ЗСУ
26 червня 2026 р. 16:42