"Усі були в полоні ще з 2022 року". Новий обмін: до України повернулось 160 захисників

26 червня 2026 р. 15:44

26 червня 2026 р. 15:44


Влада повідомила подробиці про захисників, визволених з неволі РФ 26 червня

"Усі були в полоні ще з 2022 року". Новий обмін: до України повернулось 160 захисників

Завдяки новому обміну додому повернулось 160 українських захисників. Натомість Росії віддали таку ж кількість окупантів, повідомили у Міністерстві оборони країни-агресора.

Зеленський розповів стосовно визволених українських військових: "Усі були в полоні ще з 2022 року. Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці ЗСУ, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на "Азовсталі", на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках".

За даними чиновника, багато з повернутих захисників належать до старшого офіцерського складу – у цілому ж під час обміну повернулись 58 офіцерів.

"Також удома сім Захисників, які відсвяткують день народження в червні, а двоє з них мали свято два дні тому! Найстаршому з повернутих — 66 років, наймолодшому — 26 років", – додав Лубінець.

Фото: Telegram-канал Володимира Зеленського

Фото: Telegram-канал Володимира Зеленського

Фото: Telegram-канал Володимира Зеленського

Фото: Telegram-канал Володимира Зеленського

Фото: Telegram-канал Володимира Зеленського

"Усі були в полоні ще з 2022 року". Новий обмін: до України повернулось 160 захисників

Джерело: news.liga.net (Політика)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua