вологість:
тиск:
вітер:
Несправні кондиціонери: у Львові оштрафують перевізників за 6 автобусів
У Львові під час перевірки громадського транспорту виявили неробочі кондиціонери у шести автобусах і двох тролейбусах. За порушення автобусні перевізники сплатять штрафи по 1700 гривень за кожен випадок.
Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
24 червня працівники управління транспорту перевірили системи кондиціонування у 33 автобусах маршрутів №20, 23, 34 і 43, а також в 11 тролейбусах маршрутів №30 і №32.
Несправні кондиціонери виявили у шести автобусах на маршрутах №23, 34 і 43. Найбільше порушень — чотири — зафіксували у ТзОВ “Фіакр-Львів”, ще два — у ПАТ “Львівське АТП-14630”. За кожен випадок перевізники мають сплатити штраф у розмірі 1700 гривень.
“Також не працювали системи кондиціонування повітря у салонах двох тролейбусів №32. Відповідно до умов договору із ЛКП "Львівелектротранс", у нас відсутня можливість накладати штрафні санкції на підприємство. Однак за виявлені порушення персональну відповідальність несуть керівники депо та підприємства”, — зазначили в управлінні транспорту ЛМР.
За результатами перевірок, які проводили минулого та цього тижня, у місті вже зафіксували 28 випадків несправності систем охолодження в громадському транспорті.
Як раніше повідомляв керівник управління транспорту ЛМР Олег Партика, контроль триває протягом року, а влітку особливу увагу приділяють роботі кондиціонерів. За останній час у Львові перевірили вже майже 80% автобусів, обладнаних такими системами.
Наразі кондиціонери мають майже 180 із близько 500 міських автобусів. Крім того, понад 60 із 134 трамваїв і тролейбусів, які щодня виходять на маршрути, також обладнані системами охолодження. Для зручності пасажирів у транспорті почали розміщувати наліпки, які повідомляють про відсутність кондиціонера.
Нагадаємо, з 1 липня до 31 серпня київські школярі тимчасово втратять право на безоплатний проїзд у громадському транспорті. На період літніх канікул вони зможуть користуватися проїзними квитками зі знижкою 75%, які доступні через застосунок "Київ Цифровий", термінали самообслуговування, сайт КП "ГІОЦ" та застосунок EasyPay.
Раніше стало відомо, що з 15 липня у Києві можуть підняти вартість проїзду в метро та наземному громадському транспорті до 30 гривень за одну поїздку.
За попередніми розрахунками, у разі запровадження такого тарифу середні річні витрати однієї столичної родини на громадський транспорт можуть зрости майже на 35 тисяч гривень.
Новини рубріки
На Вінниччині введено обмеження для вантажівок
26 червня 2026 р. 18:51
"Шахтар" і "Динамо" зустрінуться восени: УПЛ представила календар нового сезону
26 червня 2026 р. 18:43
У Пужниках на Тернопільщині завершили пошукові роботи: нових масових поховань поляків не виявили
26 червня 2026 р. 18:43