В.о. посла США в Україні йде з посади – МЗС

27 червня 2026 р. 22:10

27 червня 2026 р. 22:10


В.о. посла США в Україні йде з посади – МЗС

Тимчасова повірена США обіймає посаду з початку травня 2025 року. Про те, що дипломатка йде у відставку, ще наприкінці квітня заявляли співрозмовники газети Financial Times. Тоді вони зазначали, що причиною відставки є розбіжності з американським президентом Дональдом Трампом стосовно його дедалі меншої підтримки України.

Однак усередині червня відбувся саміт Великої сімки (G7). У його фінальному документі країни "сімки", до яких належить і США, зокрема, домовилися наростити постачання Україні систем протиповітряної оборони, перехоплювачів та посилити далекобійні можливості .

МЗС пише, що Сибіга прийняв Девіс "з нагоди завершення її дипломатичної місії в нашій державі".

"Під час зустрічі співрозмовники обговорили актуальну безпекову ситуацію та мирні зусилля. Андрій Сибіга наголосив на важливості активної ролі та лідерства Сполучених Штатів у просуванні мирного процесу й досягненні всеохоплюючого і сталого миру" – вказують у повідомленні.

Новина доповнюється...

В.о. посла США в Україні йде з посади – МЗС

Джерело: news.liga.net (Політика)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua