В Усика пояснили, що за "останній танок" він хоче. Боксер збереже один титул

27 червня 2026 р. 23:08

27 червня 2026 р. 23:08


Лапін розповів про плани Усика й міркування про майбутнє надважкого дивізіону

В Усика пояснили, що за "останній танок" він хоче. Боксер збереже один титул

"Останній танець" українського боксера Олександра Усика може включати поєдинок у Сполучених Штатах. Водночас він все-таки відмовився не від усіх своїх поясів. Про це розповів спортивний директор Усика Сергій Лапін у коментарі спортивному ресурсу ESPN,

Лапін заявив, що рішення відмовитись від поясів було ухвалено з огляду на майбутнє дивізіону надважкої ваги у боксі: Усик звільнив свої титули, щоб "дати Ентоні Джошуа можливість поборотися за них і об’єднати їх".

У березні Усик заявляв, що Джошуа, з яким він мав два поєдинки у минулому, для нього "як старший брат".

"Він не мій суперник, не мій противник, він – мій партнер, мій брат. А тепер він ще й полюбив українську кухню, особливо борщ", – розповідав Усик таблоїду Daily Mail у матеріалі стосовно їх з Джошуа поїздки до України.

Коментуючи майбутнє кар'єри Усика після відмови від поясів, спортивний директор українця додав: "Що стосується Олександра, його метою завжди було завершити свою легендарну кар’єру фінальними боями у США, де він хоче залишити останню главу своєї боксерської спадщини".

Лапін вказав, що Усик збереже свій титул від американського журналу Ring Magazine, одного з найстаріших й найпрестижніших видань про цей вид спорту.

В Усика пояснили, що за "останній танок" він хоче. Боксер збереже один титул

Джерело: news.liga.net (Політика)

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua