У Києві лунають вибухи

28 червня 2026 р. 02:29

28 червня 2026 р. 02:29


У ніч на 28 червня російська окупаційна армія атакує Київ балістичними ракетами. Про це пише «Главком» .

У столиці пролунали вибухи. Моніторингові канали пишуть, що ще загроза зберігається, буде гучно.

Мер Києва Віталій Кличко написав:

«У столиці працюють сили ППО. Перебувайте в укриттях!»

Як відомо, російські війська 47 разів обстріляли прикордонні громади Чернігівської області . Унаслідок атак поранення дістав мирний житель, також пошкоджено підприємства, ферму та інші цивільні об'єкти.

Зранку російський безпілотник «Гербера» атакував ферму в одному із сіл Городнянської громади. Внаслідок удару загорілася покрівля. Пізніше під удар потрапило одне з підприємств у Городні. На місці виникла пожежа, також пошкоджено вантажний автомобіль.

Нагадаємо, у Запоріжжі в ніч на 27 червня російський безпілотник атакував одну з автозаправних станцій. Внаслідок удару виникла пожежа, яку рятувальникам вдалося оперативно ліквідувати.

За інформацією ДСНС, ворожий БпЛА влучив по території автозаправної станції. Внаслідок атаки загорілися резервуар із газом та адміністративна будівля.

До слова, у ніч на 27 червня російський ударний безпілотник атакував приватне домогосподарство у Верхньосироватській громаді Сумського району – загинув 66-річний чоловік. Тієї ж ночі ворожий дрон пошкодив дах багатоповерхівки у Зарічному районі Сум.

У Києві лунають вибухи

Джерело: Главком

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua