вологість:
тиск:
вітер:
Іран атакував військові об'єкти США в Кувейті та Бахрейні
Корпус вартових ісламської революції країни повідомив, що завдав ударів ракетами та безпілотниками по військових об'єктах США в Кувейті та Бахрейні у відповідь на попередні удари Сполучених Штатів по Ірану. Про це пише «Главком» із посиланням на CNN .
Корпус вартових ісламської революції країни (КВІР) заявив, що удари США порушили режим припинення вогню та «призведуть до повної зупинки всіх дипломатичних процесів».
У суботу Центральне командування США заявило, що американські військові літаки атакували іранську військову інфраструктуру спостереження , системи зв'язку, об'єкти протиповітряної оборони, сховища безпілотників та мінні загороджувальні споруди у відповідь на попередні іранські атаки на комерційне судноплавство.
Раніше президент США Дональд Трамп пригрозив Ірану , заявивши, що Сполучені Штати можуть бути змушені вжити додаткових військових заходів, якщо Тегеран продовжить завдавати ударів.
Трамп заявив, що Іран порушив угоду про припинення вогню, а американська авіація завдала ударів по іранських місцях зберігання ракет та безпілотників, а також по прибережних радарах.
Нагадаємо, хоч Іран це спростовує, але 23 червня головний іранський переговірник Мохаммад Багер Галібаф повідомляв про домовленість зі США про створення «гарячої лінії» для запобігання інцидентам в Ормузькій протоці. До слова, це вже не перший обмін ударами між сторонами під час чинного перемир'я: на початку червня США та Іран також атакували одне одного – тоді Іран обстріляв Кувейт і Бахрейн балістичними ракетами, а CENTCOM завдав ударів у відповідь по острову Кешм.
Джерело: Главком
Новини рубріки
Bloomberg: Атаки на окупований Крим підривають пропаганду Кремля
28 червня 2026 р. 07:49
На Чемпіонаті світу 2026 визначилися всі учасники плейоф: відомі пари 1/16 фіналу турніру
28 червня 2026 р. 07:49