Іран атакував військові об'єкти США в Кувейті та Бахрейні

28 червня 2026 р. 06:51

28 червня 2026 р. 06:51


Корпус вартових ісламської революції країни повідомив, що завдав ударів ракетами та безпілотниками по військових об'єктах США в Кувейті та Бахрейні у відповідь на попередні удари Сполучених Штатів по Ірану. Про це пише «Главком» із посиланням на CNN .

Корпус вартових ісламської революції країни (КВІР) заявив, що удари США порушили режим припинення вогню та «призведуть до повної зупинки всіх дипломатичних процесів».

У суботу Центральне командування США заявило, що американські військові літаки атакували іранську військову інфраструктуру спостереження , системи зв'язку, об'єкти протиповітряної оборони, сховища безпілотників та мінні загороджувальні споруди у відповідь на попередні іранські атаки на комерційне судноплавство.

Раніше президент США Дональд Трамп пригрозив Ірану , заявивши, що Сполучені Штати можуть бути змушені вжити додаткових військових заходів, якщо Тегеран продовжить завдавати ударів.

Трамп заявив, що Іран порушив угоду про припинення вогню, а американська авіація завдала ударів по іранських місцях зберігання ракет та безпілотників, а також по прибережних радарах.

Нагадаємо, хоч Іран це спростовує, але 23 червня головний іранський переговірник Мохаммад Багер Галібаф повідомляв про домовленість зі США про створення «гарячої лінії» для запобігання інцидентам в Ормузькій протоці. До слова, це вже не перший обмін ударами між сторонами під час чинного перемир'я: на початку червня США та Іран також атакували одне одного – тоді Іран обстріляв Кувейт і Бахрейн балістичними ракетами, а CENTCOM завдав ударів у відповідь по острову Кешм.

Іран атакував військові об'єкти США в Кувейті та Бахрейні

Джерело: Главком

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua