Онофрійчук виграла два «золота» й «срібло» на Кубку виклику з художньої гімнастики

28 червня 2026 р. 21:08

28 червня 2026 р. 21:08


Вітчизняна гімнастка Таїсія Онофрійчук у неділю здобула три нагороди на Кубку виклику в румунському Клужі-Напоці. Про це повідомляє «Главком» .

Вихованка Ірини Дерюгіної змагалася в окремих дисциплінах. У булавах вона зупинилася за крок від подіуму. Онофрійчук програла лише 0,1 бала польській спортсменці Ліліані Левіньскі, яка фінішувала третьою.

Реабілітувалася українська гімнастка в інших видах програми. У вправах із м'ячем Онофрійчук виграла срібну медаль. Переможницею стала та ж Левіньскі, яка випередила представницю України на 0,15 пункта.

Нарешті у вправах зі стрічкою та обручем Онофрійчук здобула золоті нагороди. Загалом на турнірі в Румунії українська гімнастка виграла чотири медалі. Напередодні вона взяла «срібло» в індивідуальному багатоборстві.

До слова, перед змаганнями Росія вирішила не їхати на Кубок виклику . Росіяни вирішили не їхати турнір через заборону на використання прапора та гімну. Обмеження анонсував мер Клужа-Напоки Еміль Бок.

Нагадаємо, нещодавно Міжнародна федерація гімнастики зняла всі обмеження з Росії та Білорусі . Зокрема, тамтешні атлети знову змагатимуться в художній гімнастиці. Вони зможуть використовувати національну символіку.

Онофрійчук виграла два «золота» й «срібло» на Кубку виклику з художньої гімнастики

Джерело: Главком

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua