Вінницькі спортсмени вибороли 4 "золоті" нагороди на Кубку світу зі спортивної радіопеленгації

04 вересня 2024 р. 14:00

Загалом, вихованцям Вінницької МДЮСШ № 2 вдалося здобути 7 нагород на світовій першості.

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, змагання зі спортивної радіопеленгації проходили з 28 по 31 серпня в болгарському курортному містечку Приморсько.

Міжнародний турнір зібрав найкращих спортсменів з різних країн, серед них були і представники Вінниччини.

Так, до складу Національної збірної України увійшли вінничани: Олександр Марчук (категорія Ч21), Аліна Солоненко (категорія Ж21), Володимир Ляхович (категорія Ч19-21) та тренер Сергій Зеленський, який також змагався серед ветеранів. Усі вони є вихованцями МДЮСШ №2.

Впродовж турніру вінницькі спортсмени виборювали першість у чотирьох вправах, долаючи надскладні дистанції. Загалом вони здобули сім нагород в індивідуальних дисциплінах. Так, Аліна Солоненко стала чемпіонкою та срібною призеркою. Олександр Марчук виграв золото та бронзу. А заслужений тренер України, тренер-викладач спортшколи № 2 Сергій Зеленський у своїх категоріях здобув дві золоті та одну срібну нагороди.

Ці досягнення стали гідним підтвердженням високого рівня українських спортсменів на міжнародній арені.

«Вітаємо наших чемпіонів і призерів Кубка світу з чудовим виступом та бажаємо їм подальших успіхів на чемпіонаті Європи, який розпочнеться невдовзі. Ваші досягнення є гордістю не тільки для Вінниці, а й для всієї України!» – говорить голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Джерело: mistonadbugom.com.ua