Сім вінницьких спортсменів здобули сім медалей на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби

06 вересня 2024 р. 17:54

Вихованці міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця» здобули дві золоті, три срібні та дві бронзові нагороди на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби «Koblenz Cup».

Як повідомляє Вінницька міська рада, вони показали результати: Кіріл Савельченко та Тимур Король посіли найвищу сходинку п’єдесталу. Срібло змагань завоювали Давид Король, Вадим Герасимчук, Данило Соловей. Бронзовими призерами стали Захар Заєць та Нікіта Мірошник.

За словами тренера-викладача МК ДЮСШ «Вінниця» Вячеслава Орлюка, для вінницьких спортсменів цей турнір був вагомим:

Йдеться, що на турнірі була інша система боротьби, ніж зазвичай. Так, «Koblenz Cup» – це турнір, де спортсменам довелось змагатися навіть між собою, а також були представниці серед дівчат.

Міжнародний турнір з греко-римської боротьби «Koblenz Cup» тривав з 30 серпня по 1 вересня у м. Кобленц, Німеччина. У ньому взяли участь близько 300 борців із 28 команд світу.