вологість:
тиск:
вітер:
Автоцивілка: головні нюанси
Реклама
Власники автомобілів зобов’язані оформити договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ), відомий також як автоцивілка.
Водіння без цього поліса є порушенням закону, яке може призвести до значних фінансових втрат у разі дорожньо-транспортної пригоди.
Існують два основних типи договорів ОСЦПВ:
Автоцивілка — важливий інструмент фінансового захисту всіх учасників дорожнього руху. Вона покриває витрати, які можуть виникнути внаслідок заподіяної шкоди життю, здоров’ю чи майну потерпілих осіб під час ДТП.
Поліс автоцивілки покриває:
Усі компенсації здійснюються коштом страхової компанії, а не винуватця ДТП. Це дозволяє уникнути додаткових фінансових витрат для страхувальника та забезпечує постраждалим необхідну підтримку.
Варто розуміти, що вартість поліса може змінюватися залежно від деяких факторів. Наприклад, оформлення автоцивілки для військовослужбовців має певні особливості та привілеї. Захисники можуть придбати також «Зелену картку», наприклад, в компанії VUSO, яка чудово зарекомендувала себе на українському ринку та стабільно виплачує клієнтам компенсації вже понад 20 років.
Що не покриває страховий поліс?
За умовами договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів компенсація збитків не передбачена для самого винуватця ДТП, пошкодженого транспортного засобу, яким було вчинено аварію, а також для майна, що знаходилось у цьому автомобілі. Крім того, цей поліс не покриває витрати на ремонт вашого транспортного засобу в разі аварії.
Керування автомобілем у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння є не лише незаконним, але й вкрай безвідповідальним вчинком. У разі ДТП винуватець у нетверезому стані змушений буде самостійно відповідати за всі збитки, покриваючи їх зі власного бюджету.
Страхова компанія покриває витрати на відшкодування шкоди потерпілій стороні. У тому разі, якщо розмір збитків перевищує встановлений ліміт страхової компенсації, різницю доведеться сплачувати винуватцю.
Крім того, поліс ОСЦПВ діє лише в межах України. Якщо ви плануєте подорож за кордон на власному автомобілі, необхідно оформити міжнародний страховий поліс «Зелена картка». Без нього страхова компенсація в іншій країні не буде надана.
Особливості «Зеленої картки»
Якщо ви плануєте подорож за кордон на власному авто, вам необхідно оформити міжнародний страховий поліс «Зелена картка». Цей вид страхування цивільно-правової відповідальності обов’язковий для всіх водіїв, які виїжджають за межі України.
« Зелена картка » гарантує відшкодування збитків, заподіяних майну, життю чи здоров’ю третіх осіб у разі ДТП за кордоном. Вона є міжнародним аналогом автоцивілки, яка діє лише на території України.
✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter .
Джерело: vezha.uaНовини рубріки
Мешканця Липовця визнали винним у скоєнні психологічного насильства щодо колишньої дружини
10 січня 2025 р. 16:46
У Вінниці підозрюваного у підпалі автівки ексвійськового помістили під варту
10 січня 2025 р. 16:42
Україні треба відійти від радянської філософії централізованої енергосистеми, – експерти.
10 січня 2025 р. 16:19