вологість:
тиск:
вітер:
У Вінниці проходять інформаційні зустрічі у навчальних закладах про недопустимість насильства
Працівники Вінницького міського центру соцслужб у спілкуванні з учнями та студентами акцентують на видах домашнього та гендерно зумовленого насильства, шляхах захисту та сервісах допомоги постраждалим.
Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, наразі такі зустрічі пройшли у чотирьох професійно-технічних закладах міста. Їх проводять представники «Денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства» Максим Юрченко, Марія Береза, Ольга Савчук та Наталія Єншина.
«На жаль, домашнє та гендерно зумовлене насильства досі залишається проблемою, яка багато замовчується, а постраждалі – віктимізуються. Тож ми вважаємо за потрібне наголошувати на тому, що насильство може відображатися у різних аспектах, як у психологічному, так і у фізичному вимірах. У складі Вінницького міського центру соціальних служб ми надаємо допомогу постраждалим. Про це і говоримо з дітьми та педагогами» , – розповів начальник відділу «Служба Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства» Максим Юрченко.
Учасники інформаційних зустрічей у ході розмови дізнаються про роботу мобільних бригад допомоги постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства, які екстрено надають допомогу та виїжджають на виклики; денного центру та кризових кімнат, що функціонують при ньому, які є прихистком для постраждалих та місцем, де їм надають психологічну та правову допомогу.
«Такі заходи підвищують обізнаність і сприяють формуванню безпечного середовища» , – наголошують фахівці Денного центру.
Нагадаємо, якщо ви стали свідком або зіткнулися з домашнім чи гендерно зумовленим насильством, звертайтеся:
- 102 – номер екстреного виклику поліції;
- 15-47 – урядова гаряча лінія з протидії домашньому насильству;
- 116 111 або 0 800 500 225 – Національна гаряча лінія для дітей та молоді;
- 116 123 або 0 800 500 335 – Національна гаряча лінія із запобігання домашньому насильству;
- 0432 67 04 60 – Вінницький міський центр соціальних служб;
- 098 900 15 60 – Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги людям, які постраждали від домашнього насильства).
Фото: Вінницька міська рада

Новини рубріки

Поліція Вінниччини задекларувала 247 одиниць зброї з листопада минулого року
29 квітня 2025 р. 17:02

Весняний день в Іванівському монастирі Тиша - це простір для зустрічі з Богом
29 квітня 2025 р. 16:52