У Вінниці за місяць зафіксували понад 400 випадків паркування на виїздах з дворів

22 червня 2026 р. 13:54

22 червня 2026 р. 13:54


Більш ніж чотири сотні випадків паркування авто в місцях виїзду з прибудинкової території та менш ніж за десять метрів від них зафіксували з початку місяця у відділі паркування департаменту транспорту та міської мобільності.

Водіїв приватного транспорту закликають дотримуватися правил паркування. Залишення авто в неналежному місці – це не лише потенційний штраф та можлива евакуація транспортного засобу, а й додаткові перешкоди для спецтехніки.

Через припарковані авто на під’їзних шляхах до контейнерних майданчиків екіпаж сміттєвозів не може виконувати свою роботу, що призводить до порушення графіка вивезення сміття та створює додаткові незручності для містян.

У Вінниці за місяць зафіксували понад 400 випадків паркування на виїздах з дворів

Джерело: mistonadbugom.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua