вологість:
тиск:
вітер:
У Вінниці за місяць зафіксували понад 400 випадків паркування на виїздах з дворів
Більш ніж чотири сотні випадків паркування авто в місцях виїзду з прибудинкової території та менш ніж за десять метрів від них зафіксували з початку місяця у відділі паркування департаменту транспорту та міської мобільності.
Водіїв приватного транспорту закликають дотримуватися правил паркування. Залишення авто в неналежному місці – це не лише потенційний штраф та можлива евакуація транспортного засобу, а й додаткові перешкоди для спецтехніки.
Через припарковані авто на під’їзних шляхах до контейнерних майданчиків екіпаж сміттєвозів не може виконувати свою роботу, що призводить до порушення графіка вивезення сміття та створює додаткові незручності для містян.
Джерело: mistonadbugom.com.ua
Новини рубріки
На Вінниччині ділки незаконно видобували пісок, маскуючись під геологічну розвідку
22 червня 2026 р. 14:42
Театральний феномен Вінниці: вистава «Я б тобі небо прихилив…» увійшла до...
22 червня 2026 р. 14:34
У Барі зіткнулися Honda та Opel: четверо людей потрапили до лікарні
22 червня 2026 р. 14:27