У Вінниці поліцейські викрили три факти незаконного зберігання наркотичних рослин

22 червня 2026 р. 15:39

22 червня 2026 р. 15:39


У Вінниці правоохоронці задокументували три факти незаконного зберігання та перевезення наркотичних речовин в особливо великих розмірах. Протягом 19 та 20 червня оперативники вилучили у місцевих жителів загалом близько 900 грамів заборонених речовин.

Про це повідомили в ГУНП у Вінницькій області.

Перший інцидент стався 19 червня. Оперативники відділу кримінальної поліції Вінницького райуправління зупинили на вулиці міста 23-річного місцевого жителя. Під час перевірки у молодика виявили щойно отриману поштову посилку, адресовану на його ім’я. Всередині пакунка знаходився чай, виготовлений на основі наркотичної рослини, загальною вагою близько 500 грамів.

Цього ж дня аналогічний злочин зафіксували працівники відділу поліції №1. На вулиці Якова Шепеля правоохоронці зупинили 24-річну вінничанку. Під час поверхневого огляду у дівчини виявили та вилучили пакунок із наркотичною речовиною вагою 100 грамів.

Третій факт незаконного обігу наркотиків задокументували наступного дня, 20 червня. Неподалік одного з популярних торгових центрів міста поліцейські зупинили 40-річного чоловіка. При собі вінничанин мав три поліетиленові пакети з порошкоподібною речовиною, загальна вага якої склала близько 300 грамів.

За процесуальним керівництвом Вінницької окружної прокуратури слідчі вже повідомили всім трьом правопорушникам про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 309 Кримінального кодексу України (Незаконне придбання, зберігання чи перевезення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту в особливо великих розмірах).

Наразі вирішується питання про обрання затриманим запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.

У Вінниці поліцейські викрили три факти незаконного зберігання наркотичних рослин

Джерело: news.vn.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua