Барська команда RoboLab увійшла до четвірки найкращих на всеукраїнських змаганнях FIRST LEGO League

22 червня 2026 р. 16:21

22 червня 2026 р. 16:21


Команда RoboLab із Барської громади успішно виступила на всеукраїнському етапі міжнародних змагань FIRST LEGO League Challenge 2026, які відбулися у Києві. У турнірі взяли участь 25 команд з різних регіонів України. Про це повідомляє ліцей на своїй сторінці.

FIRST LEGO League Challenge - це міжнародні змагання, під час яких учасники створюють і програмують роботів, а також презентують власні інноваційні проєкти.

За підсумками змагань команда RoboLab отримала нагороду в номінації «Дизайн робота». Цю відзнаку здобули п'ять команд, чиї розробки журі визнало найкращими.

Крім того, команда посіла четверте місце у загальному заліку серед 25 учасників.

Керівником команди - Анатолій Катрін.

До складу RoboLab увійшли:

  • Яна Маціпура
  • Яна Абраменко
  • Олександр Кулик
  • Анна Западловська.

Ліцей наголошує, що учасники продемонстрували високий рівень підготовки, інженерного мислення та командної роботи, гідно представивши Барську громаду на всеукраїнському рівні.

Реклама

Барська команда RoboLab увійшла до четвірки найкращих на всеукраїнських змаганнях FIRST LEGO League

Джерело: barnews.city