На Вінниччині керівник медзакладу отримав підозру через надбавки працівникам

24 червня 2026 р. 11:23

24 червня 2026 р. 11:23


У Гайсинському районі правоохоронці повідомили про підозру директору одного з медичних закладів за фактом зловживання службовим становищем, що, за версією слідства, спричинило тяжкі наслідки.

Про це повідомляє Гайсинське районне управління поліції , пише Місто .

“За даними досудового розслідування, керівник комунального некомерційного підприємства упродовж 2022–2023 років підписував накази про встановлення працівникам надбавок у розмірах, які перевищували передбачені законодавством та колективним договором обмеження”, – йдеться в повідомленні.

У результаті таких дій медичному закладу було завдано матеріальної шкоди на суму понад 1,16 мільйона гривень, що підтверджено висновком судової економічної експертизи.

Наразі посадовцю повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України .Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

На Вінниччині керівник медзакладу отримав підозру через надбавки працівникам

Джерело: misto.vn.ua