вологість:
тиск:
вітер:
Премії на понад мільйон: директор лікарні на Вінниччині отримав підозру
На Вінниччині правоохоронці повідомили про підозру директору одного з комунальних медичних закладів у зловживанні службовим становищем.
Про це повідомили в Поліції Вінницької області.
За даними слідства, упродовж 2022–2023 років керівник комунального некомерційного підприємства підписував накази про нарахування працівникам надбавок у розмірах, що перевищували встановлені законодавством та колективним договором обмеження.
У результаті таких дій медичному закладу було завдано матеріальних збитків на суму понад 1,16 млн гривень.
Факт завдання шкоди підтверджено висновком судової економічної експертизи.
Наразі директору лікарні повідомлено про підозру. Тривають слідчі дії.
Джерело: news.vn.ua
Новини рубріки
Що продають на ринках у Жмеринці в червні: товари та ціни
24 червня 2026 р. 14:39
Ветерани з Вінниччини вибороли шість нагород на міжнародних змаганнях у Румунії
24 червня 2026 р. 14:03
Лідери змін і професійного розвитку: на Вінниччині оголосили імена переможців конкурсу...
24 червня 2026 р. 14:03