У Вінниці рецидивіст зірвав золотий ланцюжок із шиї пенсіонерки

24 червня 2026 р. 20:02

24 червня 2026 р. 20:02


У Вінниці поліцейські оперативно затримали зловмисника, який пограбував 73-річну жінку в парковій зоні міста. Попри те, що фігурант уже перебував під підозрою за інший злочин, він знову пішов на пограбування.

Про це повідомляє редакція сайту «Новини Вінниці» з посиланням на ГУНП у Вінницькій області.

Як з’ясували правоохоронці, зловмисник проходив повз лавку, де сиділа потерпіла, і помітив на її шиї цінну золоту прикрасу. Обравши зручний момент, чоловік раптово підбіг до жінки, силою зірвав ланцюжок і миттєво втік.

«Завдяки оперативно-розшуковим заходам працівники поліції швидко встановили особу нападника. Ним виявився 38-річний житель Хмільницького району. Фігурант має чимале кримінальне минуле і вже неодноразово притягувався до відповідальності за аналогічні правопорушення. Ба більше, лише у квітні цього року слідчі вже оголошували йому підозру за вчинення іншого майнового злочину.

Наразі зловмисника затримали в процесуальному порядку. Викрадений золотий ланцюжок правоохоронці знайшли та вилучили як речовий доказ, згодом його повернуть власниці» , – йдеться у повідомленні.

Слідчі Вінницького райуправління поліції за процесуального керівництва окружної прокуратури повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 186 Кку (грабіж, вчинений в умовах воєнного стану). За такий цинічний напад на літню людину рецидивісту загрожує до 10 років ув’язнення.

У Вінниці рецидивіст зірвав золотий ланцюжок із шиї пенсіонерки

У Вінниці рецидивіст зірвав золотий ланцюжок із шиї пенсіонерки

Джерело: news.vn.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua