Майже в 10 разів більше норми: у Вінниці водій напідпитку «попався» завдяки пильним містянам

25 червня 2026 р. 07:48

25 червня 2026 р. 07:48


Небайдужі вінничани помітили на дорозі нетверезого керманича на Volkswagen Passat та одразу викликали поліцію. Патрульні зупинили 38-річного чоловіка на вулиці Магістратській — прилад Драгер показав шокуючий результат у 1,97 проміле.

Про це повідомляє Поліція Вінницької області , пише Місто .

“Сьогодні вранці на лінію 102 надійшло повідомлення про нетверезого водія, який рухався за кермом автомобіля Volkswagen Passat.Інспектори виявили та зупинили порушника на вулиці Магістратській. За кермом був 38-річний чоловік. Він мав ознаки алкогольного сп’яніння, а саме: запах алкоголю з порожнини рота, нечітку мову та нестійку ходу”, – повідомляють у поліції.

Водій погодився пройти огляд на спецприладі Драгер. В організмі порушника виявили 1,97 проміле алкоголю, що майже в 10 разів перевищує допустиму норму.

На водія автомобіля Volkswagen Passat патрульні склали протокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, що не мала поліса обовʼязкового страхування) КУпАП.

Майже в 10 разів більше норми: у Вінниці водій напідпитку «попався» завдяки пильним містянам

Джерело: misto.vn.ua